Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων εύχεται στις γυναίκες αστυνομικούς χρόνια πολλά με υγεία. Οι γυναίκες συνάδελφοι βρίσκονται πάντα στο επίκεντρο, έχοντας πολλούς ρόλους, τους που καλούνται να φέρουν εις πέρας και να ανταπεξέλθουν στην δύσκολη καθημερινότητα. Από την πλευρά μας είμαστε πάντα δίπλα τους και θα συνεχίσουμε να στηρίζουμε κάθε συνάδελφο.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more