Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Farkadonaday.gr φαίνεται πως βρέθηκε λύση για το που θα στεγαστούν το Δημοτικό Σχολείο και το Νηπιαγωγείο του Ζάρκου που έπαθαν ζημιές από τον σεισμό. Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο πως θα στεγαστούν στο κτήριο του πρώην Γυμνασίου του χωριού, καθώς το κτίριο κρίνεται κατάλληλο. Ωστόσο είμαστε σε αναμονή επίσημης ανακοίνωσης του Δήμου.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more