Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, διοίκηση και εργαζόμενοι στο ΚΤΕΟ ΣΙΩΚΗΣ έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα σε μία όμορφη ατμόσφαιρα στα γραφεία της επιχείρησης. Αντάλλαξαν ευχές για ένα τυχερό και δημιουργικό νέο έτος με…. πολλά ασφαλή χιλιόμετρα, ενώ δεν έλειψαν και τα πειράγματα μεταξύ τους για το τυχερό φλουρί.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more