Η Εθνική Ομάδα Αναγνώρισης Θυμάτων Καταστροφών και ο Διοικητής της, Αστυνομικός Υποδιευθυντής Παντελής Θεμελής, συναντήθηκε με τον Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Κώστα Αγοραστό. Ο Περιφερειάρχης τους συνεχάρη για την δουλειά τους και την προσπάθεια που κατέβαλλαν με ταχύτητα, επαγγελματικό ήθος, ανθρωπιστική προσέγγιση και κοινωνική ενσυναίσθηση. Ο Διοικητής της Ομάδας ευχαρίστησε τον Περιφερειάρχη για τη συνεργασία και τη συνεχή παρουσία του στο πεδίο και στο πλευρό της Ομάδας.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more