Η Δημοτική Ομάδα “ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ” του Δήμου Μετεώρων, με σεβασμό στη μνήμη του δημιουργού και αρχηγού της, αείμνηστου Χρήστου Σινάνη, συνεχίζει ενωμένη και δυνατή την πορεία της, εμπνεόμενη πάντα από το όραμα και το στόχο του για έναν καλύτερο Δήμο με νέο επικεφαλής τον Ελευθέριο Αβραμόπουλο.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more