Συνελήφθησαν, χθες (12-01-2021) το απόγευμα και το βράδυ στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, δύο άτομα, σε δύο διαφορετικές περιπτώσεις, διότι κατελήφθησαν να κατέχουν από μία χάρτινη συσκευασία με μικροποσότητες κάνναβης, οι οποίες κατασχέθηκαν.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more