Συνελήφθη, χθες (21-02-2021) το απόγευμα στα Τρίκαλα, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Τρικάλων, ένας ημεδαπός, διότι προχθές (20-02-2021) βρήκε πορτοφόλι άλλου ατόμου που περιείχε το χρηματικό ποσό των -350- ευρώ και τρεις τραπεζικές κάρτες και ακολούθως προέβη σε αγορές με το ανευρεθέν χρηματικό ποσό, ενώ επιπλέον πραγματοποίησε διαδοχικές συναλλαγές με τις κάρτες, συνολικού ύψους -180- ευρώ.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more