Την Πέμπτη το βράδυ εξέπνευσε η προθεσμία κατάθεσης των υποψήφιων των συνδυασμών, που αυτή τη φορά γίνεται ηλεκτρονικά μέσω της αρμόδιας πύλης του υπουργείου εσωτερικόν.
Έτσι λοιπόν με προσοχή τα επιτελεία όλων των συνδυασμών ως και την τελευταία στιγμή βρισκόταν γύρω από ένα ηλεκτρονικό υπολογιστή και προχωρούσαν τη διαδικασία.
Μια περίοδος έντονου άγχος και σκληρής προετοιμασίας έφτασε στο τέλος και τώρα ξεκινά η αληθινή πολιτική μάχη του σταυρού.
Έτσι, αμέσως μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας είχανε κάθε λόγο να χαμογελούνε στο στρατόπεδο του Μιχάλη Μπαγιώτη οπού με υπερηφάνεια και χαρά κατέθεσαν έναν άρτιο και ιδιαίτερα μαχητικό συνδυασμό.
Στην φωτογραφία εικονίζονται ο υποψήφιος δήμαρχος Μιχάλης Μπαγιώτης με τους στενούς του συνεργάτες και φίλους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κώστα Κοκκινίδη, Γιάννη Μέμηλα και Γιάννη Αναγνώστου.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more