Την έμπρακτη στήριξή του στον Δήμαρχο Φαρκαδόνας επισήμανε με τηλεφωνική επικοινωνία ο Δήμαρχος Καρδίτσας κ. Βασίλης Τσιάκος ο οποίος εξέφρασε την επιθυμία να αποστείλει ο Δήμος Καρδίτσας τρόφιμα, ρουχισμό και άλλα είδη πρώτης ανάγκης καθώς και ο γειτονικός Δήμος έχει δοκιμαστεί πολύ πρόσφατα από τις καταστροφικές πλημμύρες.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more