Ο Δήμαρχος Φαρκαδόνας, Σπυρίδωνας Αγναντής, ευχαριστεί για άλλη μια φορά τον πρώην Δήμαρχο Θανάση Μεριβάκη και τους συμβούλους του συνδυασμού του, για την εκ νέου προσφορά μασκών , οι οποίες μοιράστηκαν σε εργαζομένους των υπηρεσιών του Δήμου μας, προς ενίσχυση τους με υλικό προστασίας , στα πλαίσια των μέτρων αποφυγής διάδοσης του κορωνοϊού.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more