«Αυτές τις δύσκολες ώρες που περνά ο δήμος μας ( Φαρκαδόνας ) πρέπει να συμβάλουμε όλοι μαζί ενωμένοι και να στηρίξουμε όλους τους δημότες που έπαθαν ζημιές από τον καταστροφικό σεισμό» ανέφερε σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο πρώην Δήμαρχος Φαρκαδόνας, Θανάσης Μεριβάκης.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more