Ο Δήμαρχος Φαρκαδόνας Σπύρος Αγναντής αποφάσισε την έναρξη της λειτουργίας των σχολικών μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Φαρκαδόνας, κατά μια ώρα αργότερα από την καθορισμένη, δηλ. στις 9.00’ π.μ. αύριο Τρίτη 07 Φεβρουαρίου 2023 λόγω των ιδιαίτερα χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή μας .
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more