Την αναστολή λειτουργίας της Γ΄ τάξης του 11ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων, λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος COVID-19 αποφάσισε ο Διευθυντής της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Τρικάλων. Η τάξη θα παραμείνει σε ανασταλή κατά τα προβλεπόμενα για 14 ημέρες, από 1/2/2021 έως και 14/2/2021 και τα μαθήματα θα γίνονται μέσω της σύγχρονης εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more