Σύμφωνα με πληροφορίες του Farkadonaday.gr αναστάλθηκε η λειτουργία της ΣΤ΄ τάξης του 11ου Δημοτικού Σχολείου Τρικάλων λόγω επιβεβαιωμένου κρούσματος covid. Η αναστολή θα διαρκέσει, για 14 ημέρες, και συγκεκριμένα από 11-3-2021 έως και 24-3-2021. Τα μαθήματα θα γίνονται με τηλεδιάσκεψη.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more