Ο πρόεδρος της κοινότητας Πετροπόρου Κώστας Φορτοτήρας, απευθύνει κάλεσμα προς όλους τούς αιρετούς της περιφερειακής ενότητας Τρικάλων και του δήμου Φαρκαδόνας, όπως προσέλθουν σήμερα το απόγευμα και ώρα 5 στην πλατεία του χωριού για να ενημερώσουν τον κόσμο και να δώσουν λύσεις και απαντήσεις στα σοβαρά ζητήματα που έχουν προκύψει μετά την κακοκαιρία Daniel που έπνιξε το χωριό.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more