Από την πρώτη στιγμή του μεγάλου σεισμού ο Δήμος Τρικκαίων ενεργοποιήθηκε για τη στατικότητα των διδακτηρίων. Η αντιδήμαρχος Τεχνικών Εργων Βασιλένα Μητσιάδη και κλιμάκια της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου βρίσκονται ήδη σε σχολικά συγκροτήματα για να ελέγξουν πιθανά προβλήματα. Για οποιαδήποτε απόφαση θα εκδοθεί νεότερη ανακοίνωση.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more