Από την Υποδιεύθυνση Ασφαλείας Τρικάλων σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος δύο ημεδαπών, για -2- περιπτώσεις κλοπών δίκυκλων, που διαπράχθηκαν την 19 & 20-03-2024, αντίστοιχα, στα Τρίκαλα.
Ειδικότερα, όπως προέκυψε, οι δράστες αφαίρεσαν -2- δίκυκλα, ιδιοκτησίας ημεδαπών, τα οποία βρέθηκαν και κατασχέθηκαν και ακολούθως, αποδόθηκαν στους νόμιμους δικαιούχους αυτών.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more