Ο Δήμος Φαρκαδόνας ανακοινώνει ότι, ενόψει του εορτασμού της επετείου της 25ης Μαρτίου το επόμενο Σάββατο 25/03/2023, η λαϊκή αγορά που γίνεται κάθε Σάββατο στην Δ.Ε. Φαρκαδόνας, θα μεταφερθεί κατά μια ημέρα και συγκεκριμένα αντί του Σαββάτου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή στις 24 Μαρτίου 2023.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more