Συνελήφθη χθες (19-07-2021) το βράδυ σε περιοχή των Τρικάλων, από αστυνομικούς της Ομάδας Δίκυκλης Αστυνόμευσης (ΔΙ.ΑΣ.) Τρικάλων, μία αλλοδαπή, διότι κατά τον έλεγχο κατελήφθη να κατέχει μία νάιλον συσκευασία με μικροποσότητα κάνναβης, βάρους -3,3- γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more