Κάτω από αδιευκρίνιστες για την ώρα συνθήκες, νωρίς το βράδυ του Σαββάτου 25 Σεπτεμβρίου, Ι.Χ. αυτοκίνητο συγκρούστηκε με φορτωτή στον επαρχιακό δρόμο Σωτήρας – Ράξας. Στο σημείο του συμβάντος έσπευσε άμεσα η αστυνομία και ασθενοφόρο το οποίο μετέφερε τους τέσσερις επιβαίνοντες του αυτοκινήτου στο το Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων. Προανάκριση για τα ακριβή αίτια που προκάλεσαν το ατύχημα, διενεργεί η Τροχαία Τρικάλων.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more