Ο Δήμαρχος Πύλης Κωνσταντίνος Μαράβας ανακοινώνει ότι η ορκωμοσία του Δημοτικού Συμβουλίου και των Τοπικών Συμβουλίων, μετά την τελεσίδικη επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών, για την Δημοτική περίοδο 2024-2028, θα γίνει στο Πολιτιστικό Κέντρο Πύλης, την 29η του Μήνα Δεκεμβρίου, ημέρα Παρασκευή και ώρα 18.00 μ. μ.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more