Δυστυχώς μία ακόμη δυσάρεστη είδηση έρχεται να προστεθεί στις τόσες άλλες των τελευταίων ημερών. Ο άντρας που είχε τραυματιστεί σε τροχαίο στη γέφυρα του Νοσοκομείου δεν τα κατάφερε κι άφησε σήμερα το απόγευμα την τελευταία του πνοή στο Νοσοκομείο Τρικάλων όπου νοσηλευόταν. Ο 60χρονος άντρας είχε τραυματιστεί σοβαρά την περασμένη Τετάρτη, 25 Νοεμβρίου, το πρωί όταν παρασύρθηκε από φορτηγό. Εγκλωβίστηκε στις πίσω ρόδες του αυτοκινήτου κι απεγκλωβίστηκε λίγη ώρα μετά. Ο άντρας μεταφέρθηκε σοβαρά τραυματισμένος στο Νοσοκομείο. Σύμφωνα με πληροφορίες χρειάστηκε να ακρωτηριαστεί το χέρι του. Δυστυχώς η κατάσταση ήταν πολύ σοβαρή κι ο άτυχος 60χρονος έχασε τη μάχη με το θάνατο.
Απονομή τιμητικών πλακετών στους κτηνιάτρους για την προσφορά τους στη μάχη κατά της πανώλης των μηρυκαστικών
Τιμητικές πλακέτες στους κτηνιάτρους που επιστρατεύθηκαν και εξορμούν σε όλη τη Θεσσαλία, ιχνηλατώντας όλα τα ζώα, στο πλαίσιο της μεγαλύτερης...
Read more